Warning: is_writable(): open_basedir restriction in effect. File(/home/gastro/gastro.org.ua/) is not within the allowed path(s): (/home/gastro/gastro.org.ua/www:/home/gastro/.system/tmp:/usr/local/pear) in /home/gastro/gastro.org.ua/www/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/views/image.php on line 392

Кабінет функціональної діагностики проводить наступні діагностичні дослідження:

 • PRECISE-діагностику: для проведення аналізу варіабельності серцевого ритму з використанням хмарної технології автоматизованої інтерпретації ЕКГ з аналізом більше 700 параметрів на основі Мінесотського коду.
 • FibroScan 502 -апарат для неінвазійного визначення ступеня фіброзу (еластичності) печінки (метод транзієнтальної еластометрії) та ступеня стеатозу печінки (САР-функція).
 • TANITA MC-780MA-аналізатор складу тіла.
 • Зондові методи дослідження:  дуоденальне зондування із забором жовчі на подальші біохімічні  та мікробіологічні дослідження, фракційне дуоденальне зондування для визначення роботи сфінктерного апарату гепато-біліарної системи, забір шлункового соку для дослідження агресивно-захисних факторів слизової оболонки шлунку із застосуванням різних стимуляторів).
 • ЕКГ.

Підготовка до FibroScan:

FibroScan 502 сучасний неінвазивний метод діагностики фіброзу та стеатозу печінки. Дозволяє проводити діагностику ранньої стадії фіброзу та стеатозу, відповідної F1 по METAVIR та САР SI, специфічність та чутливість методу на стадіях фіброзу F3/F4 наближається до 100%.  Діагностичні можливості апарату  FibroScan  дозволяють визначити ступень фіброзу та стеатозу печінки на всіх стадіях їх розвитку, починаючи з мінімальних змін, що дуже важливо для надання своєчасної та повноцінної допомоги пацієнту. 

У день дослідження: FibroScan проводиться натще.

Напередодні дослідження: За декілька днів пацієнт не повинен вживати алкогольні напої.

Протипоказаняя: Вагітність, наявність кардиостимулятора, асцит.

Підготовка до TANITA:

Аналізатор складу тіла TANITA MC-780MA даний апарат використовується для діагностики стану здоров’я та захворювань пов’язаних зі зміною ваги і складу тіла. Віковий діапазон від 5 років до 99 років. TANITA вимірює ІМТ, вагу, жир, маса жиру, безжирову масу, вісцеральний жир, м’язову масу, кісткову масу, водний баланс, ккал, метаболічний вік, саркопенічний індекс, фазовий кут.

У день дослідження:

 1. Зважування проводиться босоніж.
 2. Необхідно попередньо спорожнити сечовий міхур.
 3. Заміри тіла проводяться натще.

Напередодні дослідження:

 1. Не рекомендується проводити зважування безпосередньо після активних фізичних навантажень
 2. На передодні зважування не рекомендується вживати багото рідини.
 3. Перед зважуванням за декілька днів не рекомендується їсти багато продуктів які містять сіль. (солена ріба, квашені овочі).

Підготовка до водневого дихального тесту.

Водневий дихальний тест сучасний неінвазивний метод діагностики порушень мікрофлори тонкого кишечника і  непереносимості деяких харчових компонентів (лактоза, фруктоза, сорбіт). Метод простий у проведенні, безболісний і безпечний.

На початку дослідження необхідно виміряти базальний рівень водню в повітрі, що видихається, для цього  Вас попросять видихнути повітря через мундштук в ввимірювальну камеру приладу.

Далі Вам буде потрібно випити розчин вуглеводу глюкози, лактози, лактулози, фруктози або сорбіту).

Подальші вимірювання рівня водню в повітрі, що видихається проводяться кожні 15-30 хвилин протягом 2-3 годин (в залежності від клінічної ситуації).

Під час проведення тесту Вам не слід приймати їжу, пити, жувати жувальну гумку, курити, спати, виконувати фізичне навантаження.

Будьте готові виділити 2-3 години для проведення дихального водневого тесту.

Підготовка до водневого дихального тесту.

Напередодні дослідження:

 • за 24 години до проведення тесту Вам необхідно виключити з раціону: яблука, банани, капусту, картоплю, цибулю, часник, бобові, мариновані овочі, копченості, молоко, соки, шоколад, солодощі, печиво, газовані напої);
 • за 14 годин (як мінімум) до проведення тесту Вам утриматися від прийому їжі (протягом усього цього часу можна пити воду в невеликій кількості);
 • ваш останній прийом їжі до проведення тесту (як правило, 19:00 напередодні дослідження) повинен бути легким і не містити харчової клітковини;
 • за 12 годин до проведення тесту Вам слід відмовитися від куріння і вживання жувальної гумки.

У день дослідження:

 • за 2 години до дослідження і далі під час проведення тесту Вам не слід спати або виконувати фізичне  навантаження;
 • вранці Вам слід почистити зуби.
 • Якщо Ви приймаєте будь-які лікарські препарати, то в день проведення тесту їх можна прийняти (за винятком вітамінів, проносних, антибіотиків і пробіотиків) запиваючи їх питною водою.

Догори