30 Травня, 2022

19 Травня, 2022

9 Лютого, 2022

9 Лютого, 2022

08 вересня 2021 року Директор ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» професор Степанов Юрій Миронович прийняв участь з лекцією майстер-класу «СУЧАСНІ ПОЗИЦІЇ І ТЕНДЕНЦІЇ В ВЕДЕННІ ПАЦІЄНТІВ З ХРОНІЧНИМИ ЗАКРЕПАМИ» у ХIV Міжнародному онлайн конгресі «Людина і ліки», який проходив у м. Алмати (Казахстан) за участю всесвітньо відомих вчених різних медичних спеціальностей.

9 Лютого, 2022

Для підняття емоційного   настрою та психологічного розвантаження  пацієнтів    в інституті гастроентерології створено зону  відпочинку.

9 Лютого, 2022

Оренда приміщення

ДУ «Інститут гастроентерології  НАМН України» пропонує для здачі в оренду приміщення

№ з/пПоверхПлоща
1.клінічного корпусу15,0 м2

За інформацією звертатись:

м.Дніпро, проспект Слобожанський ,96
телефон : 056-756-44-40
Email: gastroplan24@gmail.com
Договора оренди укладаються у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна».  

9 Лютого, 2022

УВАГА!

В поліклініці ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» можна здати кров для максимально швидкого та специфічного виявлення антитіл до класу імуноглобулінів IgM та IgG методом ІФА (ELISE) до вірусу COVID-19 (термін виконання до 2-х днів)

Швидка діагностика:

Прийом аналізу  до 10.00 год – видача бланку-відповіді о 15.00 год
Прийом аналізу після 10.00 год – видача бланку-відповіді наступного дня о 15.00 год

Адміністрація

9 Лютого, 2022

ОБ’ЯВА

З 25.05.2020 р. планова госпіталізація пацієнтів до відділень клініки ДУ «Інститут гастроентерології НАМНУ» та планові хірургічні втручання, здійснюються тільки при наявності негативних результатів тестів на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової  реакції (ПЛР) та (або) довідки про проведення дослідження ІФА IgM, які не повинні перевищувати 2 доби до дати госпіталізації згідно постанови КМУ № 392 від 20.05.2020 р та наказу МОЗ України від 20.05.2020 р № 1227

  Адміністрація

9 Лютого, 2022

Державною установою «Інститут гастроентерології НАМН України» придбано і введено в експлуатацію наркозну станцію високого класу – LEON.

Використання інгаляційних анестетиків разом з апаратом LEON дозволяє зробити анестезію безпечною та керованою, особливо у хворих з надмірною вагою тіла, а значить з високими кардіально-дихальними ризиками. Збалансована анестезія з севофлураном, його мінімальні витрати з низьким потоком газу, є оптимальним методом для хворих в баріатричній хірургії. Запорукою безпечності для пацієнта при хірургічних втручаннях є Гарвардський стандарт моніторингу, до якого входить і моніторинг параметрів вентиляції, оксигенації, проведення капнографії, реєстрація мінімальної альвеолярної концентрації інгаляційних анестетиків (МАК) та швидка їх корекція – все це є в придбаному апараті LEON. Робота апарату з такими можливостями дозволяє прискорити швидке пробудження пацієнта після операції, уникнути післяопераційних ускладнень, зменшити термін реабілітації хворих та розширити діапазон хірургічних втручань.

9 Лютого, 2022

Відділення дитячої гастроентерології  

Природнім є бажання усіх батьків бачити своїх дітей здоровими і щасливими. Як мати двох дітей, я чітко розумію важливість цього прагнення для сімейного благополуччя, тому й метою роботи команди відділення дитячої гастроентерології вважаю не тільки забезпечення збереження, відновлення та зміцнення здоров’я маленьких пацієнтів, але й максимальне сприяння формуванню прихильності до здорового способу життя й відповідального ставлення до свого здоров’я

Догори