Консультативна поліклініка

Консультативна поліклініка Інституту гастроентерології існує з 1967 року. На теперішній час в консультативній поліклініці ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» щоденно ведуть прийом 5 лікарів гастроентерологів дорослих та 1 дитячий; лікар хірург; лікар дієтолог; працює «Кабінет консультативної допомоги хворим з вірусним гепатитом» в якому проводить консультативний прийом д.мед.н., професор Степанов Ю.М., к.м.н. Бреславець Ю.С. Всі фахівці мають великий досвід роботи в гастроентерології.

 

Також  на  базі  консультативної поліклініки  проводять консультації наукові співробітники інституту: директор інституту, д.м.н., професор Ю.М.Степанов; завідуюча відділком захворювань шлунку та ДПК, дієтології і лікувального харчування д. м. н. Л.Н.Мосійчук; завідуючий відділком хірургії органів травлення, д. м. н. О.М. Бабій; д.м.н., професор, ведучий науковий співробітник відділку хірургії органів травлення  Б.Ф.Шевченко;   старший науковий співробітник відділу захворювань печінки та підшлункової залози к.мед.н. В.Б.Ягмур; завідуючий відділенням захворювань печінки та підшлункової залози, лікар віщої категорії, Д.В. Попок; завідуюча відділенням захворювань кишечника, лікар вищої категорії, к.м.н. З.І. Шевцова.

Щоденно, згідно з графіком, проводять консультації співробітники та науковці кафедри гастроентерології ДМА, завідуючі клінічними відділеннями клініки інституту. Співробітниками консультативної поліклініки напрацьовано багаторічний досвід лікування та діагностики захворювань органів травлення. Ми приймаємо хворих з будь яких регіонів нашої країни. На жаль, зараз не найкращі часи для нашої Батьківщини, ми надаємо допомогу переселенцям зі східних регіонів, бійцям – учасникам АТО. В амбулаторних умовах проводиться обстеження хворих на найсучаснішому обладнанні міжнародного рівня (див. розділ «Діагностичне відділення»). При зверненні з метою надання консультаційної допомоги при собі бажано мати направлення та дані попередніх досліджень, при наявності супутньої патології консультаційні висновки фахівців (якщо є) та дані обстежень.

Успішно впроваджена комп’ютерна система електронної черги в поліклініці, та до неї підключено 8 кабінетів.

Увага!

Згідно і Наказом МОЗ України під 05.10.2011 N 646, зареєстрованого в Міністерств юстиції України 7 грудня 2011 р. за N1416/20154 про «ПОРЯДОК організації медичного обслуговування та направлення пацієнтів до закладів охорони здоров’я, ідо надають вторинну (спеціалізовану) та третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу», та згідно з Положенням про консультативну поліклініку ДУ «Інститут гастроентерології НАМИ України» консультація фахівців закладу передбачає подання пацієнтом:

  • документа, що посвідчує особу;
  • направлення на консультацію від лікаря вторинного або третинного рівня надання медичної допомоги, яке є дійсним протягом місяця;
  • медичної документації, яка підтверджує результати досліджень, відповідно до клінічного протоколу для даного захворювання/стану чи інших документів з медичної практики; медичної карти амбулаторного хворого (форма N 025/о, затвердженої наказом МОЗ від 27.12.99 N 302, або виписки із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма N 027/о, затвердженої наказом МОЗ від 29.12.2000 N 369.

Звернутися за допомого, записатись на прийом або дослідження можна за телефонами:

063 513 02 94
068 491 35 11
095 118 59 52

Кабінет дитячого гастроентеролога – 098 984 7562

Ми завжди раді надати допомогу. Чекаємо на Вас.

 

Scroll to Top