Відділ міні-інвазивних ендоскопічних втручань та інструментальної діагностики

З моменту відкриття Інституту гастроентерології, з 1965 року працює кабінет функціональної діагностики (ЕКГ, РЕГ, зондові методи дослідження).

Ендоскопічний кабінет організований з 1970 року, одним з перших в Україні. Кабінет ультразвукової діагностики (УЗД) відкритий в 1980 році.

У 1992 році всі перераховані вище підрозділу, були об’єднані і організовано діагностичне відділення, яким керував до 1994 року доктор медичних наук, професор Гриценко Іван Іванович. З 1994 по 2013 рр. науковим діагностичним відділом керувала доктор медичних наук, професор Майкова Тетяна Володимирівна. З 2013 р по 2015 р відділом керувала Крилова Олена Олександрівна. З 2016 р по 2020 р. – завідувачем відділу була Сімонова Олена Віталіївна.

З 2016 року діагностичне відділення реорганізовано у відділення мініінвазивних ендоскопічних втручань і інструментальної діагностики.

В даний час відділом керує Пролом Наталія Вікторівна, кандидат медичних наук, старший науковий співробітник, лікар-хірург вищої категорії.

Завідувач відділення: Коненко Ірина Сергіївна, кандидат медичних наук, старший науковий співробітник, лікар-УЗД, гастроентеролог

 

Відділення складається з 3-х підрозділів:

 

Scroll to Top