Шановні колеги-педіатри, сімейні лікарі, дитячі гастроентерологи, дитячі ендокринологи та лікарі усіх педіатричних спеціальностей, що опікуються здоров’ям дітей!

У складні для нашої країни часи ми впевнені в майбутньому й невпинно рухаємося у цьому напрямку, сподіваємося на Вашу підтримку та співпрацю, просимо Вас долучитися до міжнародного проекту, ініційованого групою EU-PNAFLD Європейського товариства дитячих гепатологів, гастроентерологів та нутриціологів (ESPGHAN) у співробітництві з ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України». Для участі Вам необхідно пройти анонімне он-лайн опитування за посиланням:

https://nl.surveymonkey.com/r/PediatricNAFLD-DTSLY3X

Мета проекту – удосконалення діагностики та менеджменту педіатричних пацієнтів з метаболічно-асоційованою (неалкогольною) жировою хворобою печінки. Опитування триватиме не більше 10-15 хвилин. Відповідаючи на запитання анкети, Ви надаєте цінну інформацію щодо дійсного стану медичного супроводу дітей та підлітків з метаболічно-асоційованою (неалкогольною)  жировою хворобою печінки в Україні та сприяєте вдосконаленню сучасних методів ведення цих хворих.

Ми будемо вдячні, якщо Ви допоможете нам зрозуміти ступінь поінформованості про жирову хворобу печінки серед колег різних педіатричних спеціальностей, які стикаються з цією хворобою. Ми просимо Вас розповсюдити цей інформаційний лист з посиланням на опитування серед Ваших колег.

Якщо у Вас виникли запитання та/або зауваження щодо цього анкетування, надсилайте їх за адресою: nzavgorodni75@gmail.com або за телефоном +380679827170

Щиро дякуємо за співпрацю! Завгородня Наталя Юріївна, к.м.н., зав. відділом дитячої гастроентерології ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори