Консультативна поліклініка Інституту гастроентерології існує з 1967 року.

На теперішній час в консультативній поліклініці ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» щоденно ведуть прийом 5 лікарів гастроентерологів дорослих та 1 дитячий; лікар хірург; лікар дієтолог; працює «Кабінет консультативної допомоги хворим з вірусним гепатитом» в якому проводить консультативний прийом д.мед.н., професор Степанов Ю.М., к.м.н. Бреславець Ю.С. Всі фахівці мають великий досвід роботи в гастроентерології.  

 

Зав. консультативною поліклінікою, Горбунцова Вікторія Іванівналікар-гастроентеролог вищої категорії

SAM_0463.JPG - 328.47 KB

 

Скороход Тетяна Олександрівналікар-гастроентеролог вищої категорії

 

 

 

SAM_0465.JPG - 341.11 KB

 

 

 

Бреславець Юлія Сергіївна, к.мед.н., лікар-гастроентеролог першої категорії

   Псарьова Інесса Вікторівна, лікар гастроентеролог, заочний аспірант
  

Істоміна Анна Вікторівна, лікар гастроентеролог

 

Лікар-дієтолог відділення захворювань шлунка та 12п кишки, дієтології і лікувального харчування - Птушкіна Діана Олександрівна

 

Лук'яненко Ольга Юріївнадитячий лікар-гастронтеролог 

          

 Жигир Наталія Олександрівна, дитячий лікар-гастроентеролог  

Також на базі консультативної поліклініки проводять консультації наукові співробітники інституту: директор інституту, д.м.н., професор Ю.М.Степанов; завідуюча відділком захворювань шлунку та ДПК, дієтології і лікувального харчування д. м. н. Л.Н.Мосійчук; завідуючий відділком хірургії органів травлення, д. м. н. В.М.Ратчик; д.м.н., професор, ведучий науковий співробітник відділку хірургії органів травлення  Б.Ф.Шевченко; старший науковий співробітник відділу захворювань печінки та підшлункової залози к.мед.н. В.Б.Ягмур; авідуючий відділенням захворювань печінки та підшлункової залози, лікар віщої категорії, Д.В. Попок; завідуюча відділенням захворювань кишечника, лікар вищої категорії, к.м.н. З.І. Шевцова.

Щоденно, згідно з графіком, проводять консультації співробітники та науковці кафедри гастроентерології ДМА, завідуючі клінічними відділеннями клініки інституту.

Співробітниками консультативної поліклініки напрацьовано багаторічний досвід лікування та діагностики захворювань органів травлення.

Ми приймаємо хворих з будь яких регіонів нашої країни. На жаль, зараз не найкращі часи для нашої Батьківщини, ми надаємо допомогу переселенцям зі східних регіонів, бійцям - учасникам АТО.

В амбулаторних умовах проводиться обстеження хворих на найсучаснішому обладнанні міжнародного рівня (див. розділ «Діагностичне відділення»).

При зверненні з метою надання консультаційної допомоги при собі бажано мати направлення та дані попередніх досліджень, при наявності супутньої патології консультаційні висновки фахівців (якщо є) та дані обстежень.

Для госпіталізації до відділень захворювання шлунку та ДПК, захворювань кишечника, печінки та підшлункової залози

При госпіталізації до хірургічного відділення:

            Звернутися за допомого, записатись на прийом або дослідження можна за телефонами:

              063 513 02 94

              068 491 35 11

              095 118 59 52

            Ми завжди раді надати допомогу. Чекаємо на Вас.