Інформація про конференції

 Науково-практична конференція з міжнародною участю: «Поліморбідна патологія органів травлення у практиці сімейного лікаря»

Україна, м. Дніпро    4-5 листопада 2021 р. 

УВАГА!!! Зміна проведення  

науково-практичної конференції з міжнародною участю: «Поліморбідна патологія органів травлення у практиці сімейного лікаря»(ОНЛАЙН) 

Згідно з рішенням Державної комісії ТЕБ та НС з 18 жовтня 2021 р. на території Дніпропетровської області запроваджено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19..

У зв’язку з цим Конференція переводиться на роботу в режимі ОНЛАЙН (про правила реєстрації учасників  та онлайн трансляцію конференціїбуде повідомлено пізніше).      

 
                                                                                     Дивитися  дедальніше 

***************************************************************************

Звіт

про проведення науково-практичної конференції

«Актуальні питання діагностики, лікування та реабілітації гастроентерологічних хворих»

 ДИВИТИСЯ  ДЕДАЛЬНІШЕ

********************************************************************************

Дивитися  дедальніше

 

Онлайн трансляція Конференції буде проводитись за посиланням на сайті:    

            07.10  https://www.youtube.com/watch?v=U03sxoZzafM 

            08.10   https://www.youtube.com/watch?v=1VMeUzdVP8w

Ті лікарі, які бажають прийняти участь у режимі онлайн та отримати електронний сертифікат, мають зареєструватись за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdaRvsHF4ub12GT1xDslCjd4m5JSogEGoyqwWcpPBm1_TRPBw/viewform

ни».Н 

По закінченню роботи конференції учасники отримають сертифікати (10 балів) у відповідності до наказу МОЗ України від 22.02.2019 №446, які враховуються при атестації лікарів 

**********************************************************

 


***************************************************************************

Звіт

про проведення науково-практичної конференції

«IX наукова сесія «Новітні технології в теоретичній та клінічній гастроентерології»


ДИВИТИСЯ   ДЕТАЛЬНІШЕ

 ****************************************************************************

 

 

ДИВИТИСЯ  ДЕТАЛЬНІШЕ

 

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ «IX наукова сесія інституту гастроентерології НАМН України. Новітні технології в теоретичній та клінічній гастроентерології» 17.06.2021р дивись за посиланням-
https://youtu.be/NvJZTbARB9I
 

 

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ «IX наукова сесія інституту гастроентерології НАМН України. Новітні технології в теоретичній та клінічній гастроентерології» 18.06.2021р дивись за посиланням-

https://youtu.be/aV3m6m4v1HY

Для отримання електронного сертифікату  для учасників науково-практичної конференції:  IX наукова сесія Інституту  гастроентерології  «Новітні технології в теоретичній та клінічній  гастроентерології» в  режимі онлайн   перейти за посиланням:

http://www.wsgevent.online/dnipro2021/

************************************************************ 

 

ДИВИТИСЯ  ДЕТАЛЬНІШЕ

  


СТЕНДОВІ ДОПОВІДІ

Головуючі: проф. Шевченко Б.Ф., к.м.н. Гравіровська Н.Г.

                   к.біол.н. Кленіна І.А.

Halinskyi O., Halinska A., Severynovska O. (Dnipro) Effect of L-NNA on insulin-induced vagal stimulation of gastric secretoryactivity in rats.

Stoikevych M., Klenina I., Tatarchuk O., Vishnarevskaya N.   (Dnipro)The state of the intestinal microbiome in patients with Crohn's disease and Ulcerative Colitis of different age categories and sex.

Бабій О.М., Шевченко Б.Ф., Ущина Н.В. (Дніпро) Можливості органозберігаючих втручань при гострому калькульозному холециститі.

Грабовська О.І., Галінський О.О. (Дніпро) Маркери фіброзу при моделюванні хронічного ураження печінки.

Демешкіна Л.В. Депресивні розлади: у загальній популяції, в гастроентерології та в період COVID-пандемії.

Діденко В.І., Кленіна І.А., Татарчук О.М., Петішко О.П.,  Коненко І.С. (Дніпро) Взаємозв’язок ліпотоксичності вільних жирних кислот та цитокінового профілю у пацієнтів з хронічними дифузними захворюваннями печінки різної етіології.

Жигир Н.О., Завгородня Н.Ю., Зигало Е.В., Петішко О.П. (Дніпро) Стан кишкового мікробіому при неалкогольній жировій хворобі печінки у дітей в залежності від стадії стеатозу.

Коненко І.С., Сімонова О.В., Шевцова О.М., Дементій Н.П., Кіслова Р.М. (Дніпро) Можливості ультразвукової діагностики щитоподібної залози у хворих на передракові стани шлунка.

Меланіч С.Л., Рубан К.А. (Дніпро) Особливості системи гемостазу у хворих на неалкогольну жирову хворобу печінки.

Мосійчук Л.М., Татарчук О.М., Сімонова О.В., Петішко О.П. (Дніпро) Неінвазивні маркери оцінки диспластичних змін слизової оболонки шлунка у хворих на атрофічний гастрит.

Потапова Т.М. (Дніпро) Типи реагування антиоксидантної системи у хворих з гастроезофагеальною рефлюксною хворобою поєднану з хронічним обструктивним захворюванням легенів.

Пролом Н.В., Галінський О.О., Тарабаров С.О., Руденко А.І. (Дніпро) Тонус сфінктерів езофагогастродуоденальної зони у пацієнтів з килами стравохідного отвору діафрагми.

Сімонова С.А., Хоменко О.М. (Дніпро) Використання Precise-діагностики при аналізі адаптаційних реакцій серцево-судинної системи у підлітків-випускників з різним рівнем навчального навантаження.

Тарасова Т.С., Стойкевич М.В., Гайдар Ю.А. (Дніпро) Дослідження стану IgG4-позитивних плазматичних клітин у слизовій оболонці товстої кишки у хворих на запальні захворювання кишечнику.

Татарчук О.М., Грабовська О.І., Завгородня Н.Ю., Коненко І.С. (Дніпро) Функціональна активність імунної системи та ліпідний обмін у дітей з неалкогольною жировою хворобою печінки.

Тітова М.В., Кленіна І.А., Татарчук О.М. (Дніпро) Комплексна оцінка нутритивного статусу у хворих на хронічні запальні захворювання кишечнику.

Федорова Н.С., Недзвецька Н.В. (Дніпро) Особливості концентрації коротколанцюгових жирних кислот та стану мікробіоти у хворих на хронічні запальні захворювання кишечнику.

Шевченко Б.Ф., Зеленюк О.В., Пахолка Н.В. (Дніпро) Балонна папілодилатація при холелітіазі: перспективи та наш досвід.

Ягмур В.Б., Попок Д.В., Постольник В.Г. (Дніпро) Патологія печінки у пацієнтів, що перенесли хіміотерапію.

*************************************************************************

04 березня 2021 року Директор ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» професор Степанов Юрій Миронович прийняв участь з лекцією майстер-класу «Сучасні аспекти лікування функціональних захворювань жовчного міхура і жовчовивідних шляхів» у VIII Міжнародному онлайн конгресі «Людина і здоров’я», який проходив у м. Ташкент (Узбекістан) за участю всесвітньо відомих вчених різних медичних спеціальностей

 

Дивитися  дедальніше

**********************************************************************************

Звіт

про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю«VIII наукова сесія «Новітні технології в теоретичній та клінічній гастроентерології» 

 

Дивитисядедальніше

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ «VІІI наукова сесія інституту гастроентерології НАМН України. Новітні технології в теоретичній та клінічній гастроентерології» 26.11.2020р дивись за посиланням-https://youtu.be/0w1njX0n-vo.

 ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ «VІІI наукова сесія інституту гастроентерології НАМН України. Новітні технології в теоретичній та клінічній гастроентерології» 27.11.2020р дивись за посиланням-https://youtu.be/8YOzYWthbN0 

*********************************************************************************

Дивитисядедальніше