Інформація про конференції

 

ДИВИТИСЯ  ДЕТАЛЬНІШЕ

************************************************************ 

 

ДИВИТИСЯ  ДЕТАЛЬНІШЕ

 

УВАГА!!! Лікарі, які бажають прийняти участь   в  роботі  науково-практичної конференції:  IX наукова сесія Інституту  гастроентерології  «Новітні технології в теоретичній та клінічній  гастроентерології» в  режимі онлайн та отримати електронний сертифікат, мають зареєструватись за посиланням:

https://forms.gle/7YJuJTxD6KLScZhL7

*************************************************************************

04 березня 2021 року Директор ДУ «Інститут гастроентерології НАМН України» професор Степанов Юрій Миронович прийняв участь з лекцією майстер-класу «Сучасні аспекти лікування функціональних захворювань жовчного міхура і жовчовивідних шляхів» у VIII Міжнародному онлайн конгресі «Людина і здоров’я», який проходив у м. Ташкент (Узбекістан) за участю всесвітньо відомих вчених різних медичних спеціальностей

 

Дивитися  дедальніше

**********************************************************************************

Звіт

про проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю«VIII наукова сесія «Новітні технології в теоретичній та клінічній гастроентерології» 

 

Дивитисядедальніше

ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ «VІІI наукова сесія інституту гастроентерології НАМН України. Новітні технології в теоретичній та клінічній гастроентерології» 26.11.2020р дивись за посиланням-https://youtu.be/0w1njX0n-vo.

 ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ КОНФЕРЕНЦІЇ «VІІI наукова сесія інституту гастроентерології НАМН України. Новітні технології в теоретичній та клінічній гастроентерології» 27.11.2020р дивись за посиланням-https://youtu.be/8YOzYWthbN0 

*********************************************************************************

Дивитисядедальніше   

 

 

Рег.