Кушніренко Інесса Василівна

Старший науковий співробітник Кушніренко Інесса Василівна, доктор медичних наук, лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії.

Стаж наукової роботи – з 2006 року.

Науковий напрямок – захворювання шлунка та дванадцятипалої кишки з урахуванням аспектів коморбідності у їх перебігу, зокрема метаболічних розладів, ожиріння, а також опортуністичні інфекції верхнього відділу травного тракту – кандидозні ураження слизової оболонки з вивченням імунологічної реактивності макроорганізму, стану поліморбідності та впливу коморбідних факторів на перебіг захворювання.

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук «Оптимізація діагностики і лікування рефрактерної гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, поєднаної з ожирінням» захищена у 2008 році.

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук «Обґрунтування системи клінічного моніторингу хворих із кандидозним ураженням слизової оболонки верхнього відділу травного тракту в умовах коморбідності» захищена у 2018 році.

Кушніренко Інеса Василівна є лауреатом премії Президента України для молодих вчених, яку присуджено за роботу «Оптимізація діагностики та лікування рефрактерної гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, поєднаної з ожирінням» указом Президента України від 3 листопада 2009 року № 891/2009 «Про присудження щорічних премій України для молодих вчених».